adon-carlos-banner

בין אם אתם מחפשים ארנק מחומר דמוי עור או שאתם מתעניינים בארנק הלקוח מהקטגוריה של מוצרים טבעוניים, יש לכם היום הרבה יותר אפשרויות מאשר בעבר.
עד לפני מספר שנים ניתן היה למצוא שני חומרים שתפסו כמעט את כל נפח שוק הארנקים והתיקים בעולם.
מצד אחד היה את העור, אותו חומר שנמצא בשימוש כבר מאות שנים והיה נחשב לאיכותי, אך יחד עם זאת בעל משמעויות מאוד ברורות עבור בעלי החיים והסביבה. מצד שני יכולתם לבחור באופציה נחשבת יותר אתית והומנית, אבל הרבה פחות סקסית, ולבחור בארנק דמוי עור מאותו חומר שנודע במשך שנים בתור "סקאי". אז מה זה בעצם אותו סקאי? זהו פלסטיק בעל רכות מסויימת המאפשרת ליצור ממנו מוצרים גמישים כמו ארנקים, תיקים, חגורות ועוד. הסקאי היה מתקלף ונהרס במהרה, משאיר אחריו שובל של פיסות פלסטיק שניתקות בתוך מספר שבועות וגם שובל של לקוחות לא מרוצים שהרגישו שלא קיבלו תמורה בעד כספם.

האם אפשר לייצר מוצרים איכותיים וחזקים שלא עשויים מעור?

למזלנו התפתחנו מאוד מאז אותם ימים של עור וסקאי, והיום יש לנו הרבה יותר אפשרויות ואתם יכולים ליהנות מכל היתרונות.

אנחנו רואים שבתחומים שונים העולם הטבעוני כבר מבוסס ומראה כמה הוא יכול להיות עשיר ובעל תמורה גבוהה ללקוח, יחד עם שיק ויצירת טרנדים עדכניים שכולם רוצים לטעום מהם.
עולם המסעדנות למשל כבר מציע עשרות מסעדות ברחבי הארץ שבהן תוכלו לטעום ולהתנסות במעדנים משובחים על טהרת העולם הצמחי. נכון, רוב המסעדות האלו נמצאות היום בתל אביב שהפכה לבירת הטבעונים של ישראל, אבל חיפוש קצר מראה שישנה נוכחות מרשימה גם בפריפריה עם מסעדות ושפים שמציעים מרכולתם גם בירושלים, הגליל, איזור השרון ועוד. אנחנו יכולים למצוא מסעדה טבעונית כמעט בכל איזור בארץ ולפי הגדילה המהירה אנחנו יכולים רק לשער שזה הולך להיות אפילו יותר פופולרי בשנים הקרובות.

אז מה עכשיו בטבעונות?
אחרי שפתרנו את הבעיה הלוהטת ביותר שהיתה לטבעונים – מה לאכול. הוכחנו שאפשר אחרת, ושיהיה גם טעים וגם בריא, אנחנו ניגשים לבעיה הבאה בתור אחריה – מה ללבוש.

מגמות חדשות וירוקות בעולם האופנה

כן, זה הדבר הבא. אנחנו רואים את המגמה הזו מתרחשת בנעליים הטבעוניות החדשות שמגיעות לישראל, אנחנו רואים כיצד הרשתות הגדולות פותחות קוי עיצוב שלמים ששמים את תשומת הלב על מוצרים שלא יוצרו מן החי. ואנחנו שמחים לבשר לכם שגם המוצרים הנחשקים ביותר שהיו בעבר נחלתם הבלעדית של העורות, גם להם כבר מצאנו חומרים אלטרנטיביים שהם לא פחות עמידים מהעור המסורתי ויחד עם זאת מציגים שיק וסטייל עדכני שכובש את הבלוגים ואת ליבם של הלקוחות.

 

אז ארנקים, תיקים וחגורות לא חייבים להיות מיוצרים מעורות כמו שכבר הבנתם, הנה דוגמא לחומר אלטרנטיבי שיכול להיות הארנק או התיק הבא שלכם.

האם פעם חשבתם מה קורה לצמיגים ולפנימיות הרכב שלכם אחרי שהם מסיימים את חייהם?  מסתבר שהחומר הנפלא הזה שהוא גם עמיד, גם בעל גוון שחור המזכיר מאוד עור וגם בעל מגע נעים אחרי שעובר עיבוד קצר.

נראה שזה כבר טרנד –  אביזרי אופנה מפנימיות צמיגים! אתם יכול להיות בטוחים שזה לא ישאיר לכם סימנים על המכנס או על היד כי הם עוברים נקיון מאוד יסודי.  לאחר מכן הם נתפרים בגזרות ודוגמאות שמבליטים את האופנה החדשנית הזו, ובסוף אתם מקבלים מוצר ייחודי, מאוד דומה בצבע ובמגע לעור, עם עמידות של שנים שתעקוף בקלות כל מוצר עשוי עור וכל זה ללא פגיעה בסביבה!  להיפך, אתם כרגע חלק גאה מקבוצת האנשים אשר תורמת למיחזור ומסייעת לכדור הארץ.

ניתן בארץ למצוא כבר מספר חברות המתמחות באביזרי אופנה מעין אלו. נפגשנו לשיחה עם הבעלים של מותג "אדון קרלוס",  בית אופנה ישראלי חדש שנפתח בשנת 2018 ומציע אלטרנטיבה טבעונית מבלי להתפשר על הסטייל.

חגורות של המותג החדש - אדון קרלוס

תום, אחד מהשותפים במותג החדש "אנחנו רואים את זה גדל מדי חודש, ככל שאנחנו מגדילים את מגוון המוצרים שלנו כך מגיעים יותר לקוחות חדשים. אנחנו לא פונים רק לטבעונים למרות שהם כן מהווים היום את רוב הלקוחות שלנו. אנחנו רואים אנשים שמגיעים אלינו דרך קבוצות פייסבוק של מיחזור, נשים שמחפשות חגורה טבעונית שתלך עם הנעליים ללא עור שלהן, גברים שלא רוצים לשלם בארנק עור כשהם מגיעים מסעדה טבעונית, ועוד. לאחרונה התחלנו לעבוד גם עם מספר חנויות בתל אביב, זכרון יעקב, פרדס חנה ומודיעין שהם כלל לא חנויות טבעוניות אלא פשוט מרכזות סוגי אופנה טרנדיים עבור לקוחות שלהם.  מבחינתנו זו הצלחה אמיתית, כשהמוצרים ללא עור חודרים אל תוך שוק המיינסטרים" היום את המוצרים של "אדון קרלוס" ניתן להשיג רק בחנות האונליין בה תמצאו מגוון של אופנה אלטרנטיבית. עם זאת, אומר תום, שבקרוב הם שוקלים גם להרים חנות בתל אביב ויתכן שבמקומות נוספים בארץ.

.

כתיבת תגובה