שמן לשיער – הזנת השיער והקרקרפת

להזנת השיער ועור הקרקפת, מניעת גירודים, שמירה על לחות העור ולהאטת נשירת שיער. שמן השיער מיוצר משמן זית גלילי באיכות כתית/כתית מעולה ומועשר בתערובת שמנים אתריים שמעניקה ניחוח טבעי עדין וסגולות בריאות,הגנה והזנה לקרקפת ולשיער.

80

תיאור

תערובת שמנים צמחיים איכותיים על בסיס שמן זית גלילי המועשרת בשמן ארגן, רוזמרין ולבנדר . תערובת מאוזנת זאת עתירת נוגדי חמצון ממקור טבעי, חומצות שומן וויטמינים ומינרלים להזנת והגנת השיער והקרקפת מפני נזקי הסביבה וכן הענקת לחות לקרקפת וברק ומראה בריא לשיער.מומלצת לחיזוק שורשי השיער, מניעת קשקשים וכנים.
תערובת זו כוללת:
שמן החוחובה דומה במבנהו לחלב שמזין את עור הקרקפת.
חלבוני החיטה מהווים מקור הזנה והגנה לעור הקרקפת ומחזקים את השיער.
צמח הרוזמרין ידוע ביכולתו להאיץ את התחדשות התאים בקרקפת.
שמן הלבנדר משמש כנוגד חמצון וכמחטא ומרגיע את עור הקרקפת.
הגורמים המרכזיים לבעיות בעור הקרקפת נובעים מהזנחתה מבחינת הזנה.
הקרקפת חשופה לשמפו ששוטף את שכבת השומן הטבעית העוטפת אותה ומשאיר את העור
יבש וללא הגנה. עובדה זו גורמת ליובש וקילוף עור הקרקפת ובהמשך עלול לגרום לנשירת שיער.
 מומלץ כתכשיר טבעי לדחיית כינים.

נפח : 150 מ”ל
חברת איה (ארץ ישראל היפה) נטורל נוסדה בשנת 2004 בכפר הדרוזי בית ג’אן השוכן בלב שמורת הר מירון בגליל העליון. האני מאמין של החברה “מה שלא ראוי לאכול לא ראוי למרוח על העור”.מוצרי החברה הינם טבעיים המשלבים ידע מסורתי עם ידע עדכני הנתמך במחקרים מדעיים .המוצרים מבוססים על שמן זית איכותי כתית/כתיתת מעולה המכיל רמה גבוהה של חומצות שומן חיוניות, נוגדי חמצון טבעיים, ויטמינים ,מינרלים ופוליפינולים המהווים חיץ ומגן מפני רדיקלים חופשיים ומפני התקמטות העור. מזינים, שומרים על לחות העור ומאטים את קצב הזדקנותו.

מוצרינו:
 ידידותיים לסביבה.
 ללא אלכוהול.
 ללא צבעים סינטטיים.
 לא נוסו על בעלי חיים.
 ללא S.L.S ומרכיבים מהנפט.

עיקר הבידול במוצרי איה נטורל:
• איכות חומרי הגלם- שמן זית גלילי ברמת איכות של שמן מאכל קרי, כתית מעולה/כתית ברמת חמיצות נמוכה מגידולים גליליים, שמן זה עשיר בוויטמינים,מינרלים, נוגדי חמצון וחומרי הזנה ולחות טבעיים.
• שיטת הייצור- איה מייצרת את מוצריה בשיטה ייחודית קרה ורב שלבית אשר משמרת את הוויטמינים, המינרלים, וחומצות השומן החיוניות ואינה פוגעת בערכים התזונתיים ,ההגנתיים והבריאותיים של השמנים השונים במהלך הייצור.
• נוסחה ייחודית-המתבססת על שמן הזית איכותי גלילי יחד עם שמן החוחובה מהנגב בשילוב תערובת מאוזנת של שמני בסיס,שמנים אתריים(ריחניים) וחמאות צמחיות.תערובת זאת מעשירה את מוצרי איה במגוון רחב של וויטמינים,נוגדי חמצון טבעיים, חומצות שומן חיוניות ומינרלים, השומרת על הערך התזונתי והסגולות הייחודיות של החמאות והשמנים הצמחיים-הטבעיים.
מוצרי איה הינם תמרוקים טבעוניים(VEGAN) מועשרים בשמנים אתריים בעלי יכולת הקלה וריפוי בעיות עור ,שיער וציפורניים ברישיון משרד הבריאות המיועדים לשימוש חיצוני בלבד לטיפוח הגוף, העור, הציפורניים והשיער.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “שמן לשיער – הזנת השיער והקרקרפת”

מידע על החנות

  • שם חנות: AYA NATURAL skincare
  • חנות: AYA NATURAL skincare
  • כתובת: ת"ד 1276
    בית ג'ן
    2499000
  • עדין לא נמצאו דירוגים