לונה – תליון אנרגטי ציפוי זהב

לונה – תליון אנרגטי אישי ציפוי זהב

התליון האנרגטי האישי- השיטה הטבעית , הפתרון !!!- להפחתת ההשפעות של הקרינה האלקטרומגנטית עלינו, מטלפונים סלולרים ומחשבים – עלידי חיזוק המערכת החיסונית שלנו. צורתה ספירלה שטוחה ומכילה, מים אנרגטיים בשיטה מיוחדת של מרכוז וכינוס אנרגיה,שעל פי המלצות רבות של לקוחות ודוחות מדעיים עצמאיים,מחזקים את המערכת החיסונית, מגדילים את הוויטליות / החיוניות של המשתמש, מאיצים תהליכי ריפוי , ומספקים הקלה בכאב.

350

תיאור

לונה – תליון אנרגטי ציפוי זהב  ( יש 2 גדלים: רגיל וקטן) אנחנו בקליניקה לריפוי אנרגטי, משתמשים באופן אישי בצמידים ובתליונים האנרגטים כ- 20   שנה ומשרתים לקוחות רבים בטיפולים בריפוי בתדרים מרפאים, בהצלחה גדולה ורצינו לשתף אתכם בפרטים על המוצר המיוחד הזה שיעזור לכם בפתרון בעיות שונות.    על פי המלצות רבות של לקוחות ודוחות מדעיים עצמאיים, המוצרים שלנו …מגדילים את הוויטליות / החיוניות של המשתמש, מאיצים תהליכי ריפוי, חיזוק מערכת החיסון, מספקים הקלה בכאב, מספקים הגנה מפני זיהום אלקטרומגנטי, כולל טלפון סלולארי וקרינת מחשב.מצאנו שההגנה משדות אלקטרומגנטיים וקרינה, אינו מעשי משום שהם נמצאים בכל מקום סביבנו וקשה מאוד לחסום לחלוטין. אימצנו את הגישה של חיזוק האנרגיה המועילה בתוכנו ובסביבתנו, כדי לנטרל את הקרינה המזיקה הזו. הצמידים והתליונים האנרגטיים  מכילים, כמו כל  וורטקס אנרג’ייזר  (מכשיר הדגל שלנו שצורתו ספירלית לשימוש ביתי), מים אנרגטיים בשיטת מרכוז וכינוס אנרגיה, ופועלת כמו אנטנה קוסמית ומגבר שלוקח את האנרגיה שלה ישירות מהים האינסופי של אנרגיה קוונטית , (צורה מעודנת של אנרגיה אשר נמצאת סביבנו). את הצמידים והתליונים האנרגטיים   קל לענוד, לשאת בכיס או בארנק ולהשתמש בכל מקום שאתה נמצא. ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש  בצמידים והתליונים האנרגטיים  להלן רק כמה דוגמאות:

הגנה אישית מפני זיהום אלקטרומגנטי

אפשר לשים בכל מקום על הגוף, לשים בכיס או בארנק, מגע ישיר עם העור  אינו הכרחי.

הגנה מטלפון נייד

פעל לפי ההנחיות הנ”ל, או אפשר להחליק את התליון האנרגטי האישי לתוך נרתיק מאחורי הטלפון הנייד. אתה יכול גם לצרף אותו לחלק האחורי של הטלפון באמצעות כרית דבק.

לשימושים אישיים נוספים

לקוחות רבים דיווחו כי כאשר הניחו את הצמידים והתליונים האנרגטיים   על אזורים נגועים בגוף, זה עודד את תהליך הריפוי והפחתת כאב. אנשים עם כאבי גב ודלקת פרקים / שיגרון השתמשו בהצלחה בחבישת המקום בתחבושת כדי לשמור על הצמידים והתליונים האנרגטיים . נסה למצוא את הדרך המתאימה לך ביותר. הצמידים והתליונים האנרגטיים   מונחים על גרון בלילה נראה שהפחית כאבי גרון ונזלת. לחגור על המותניים, נמצא שהקל על הסימפטומים של טרום וסת

אנרגיה מחייה למזון ולמים 

הצבת הצמידים והתליונים האנרגטיים   ליד כל כוס / כלי מים יגרום למים לקבל את האנרגיה המחייה המיוחדת, כמעט באופן מיידי. אין צורך במגע ישיר עם המים, כי האנרגיה מועברת בדרך של רטט(תנודות אנרגיה). עם זאת, כדאי לעזוב את הצמידים והתליונים האנרגטיים   ליד כלי המים במשך 15 דקות לפני הצריכה כדי שלהטענה האנרגטית תהייה השפעה פיזית מורגשת כגון שיפור הטעם וריכוך המים.

 תחסוך כסף!!! אין צורך לקנות מים מינרליים או מרכך מים חשמלי. המים המוטענים הרבה יותר טובים !!!להטענת מזון באותו אופן. אפשיר למקם את  התליון האנרגטי האישי  מתחת או ליד קערת הפירות  במשך 15 דקות. יש לנו עדויות מחנויות מעדנייה ויצרני מזון המאשר, כי אוכל מבושל וירקות מחזיקים מעמד זמן רב יותר ורעננים יותר כאשר הוטענו באנרגיה המיוחדת. חלקם דיווחו כי הטעם של יינות ובירות השתפר.הצמידים והתליונים האנרגטיים  הם אביזרים ניידים אשר מספקים הגנה אישית מפני קרינה אלקטרומגנטית. הם מועילים במיוחד למשתמשי טלפונים ניידים, אבל יגן מפני כל סוג של זיהום אלקטרומגנטי שממלא את הסביבה שלנו, מפחית מתח אלקטרומגנטי וגיאופטי.

 דיווחים על הטבות שונות של שימוש הצמידים והתליונים האנרגטיים כוללות:

1. חיזוק בהתחברות , התקשרות, הארה ובהתעלות רוחנית.

2. הגברת הכוח הטלפתי והמדיומי.

3. עלייה בשכיחות אירועי התחברות ותקשור.

4. מחזק ומשפר יכולות תקשור

5. מחזק ומגביר חיוניות ואנרגיה פיזית.

6. מחזק רגשות של שמחה שלווה ואושר.

7.  עוזר בחוויות והתנסות בחלומות  Lucid Dreaming.

8. תקשורת עם ישויות רוחניות / אינטליגנציה גבוהה יותר / מדריכים רוחניים.

9. חיזוק בתפיסה על-חושית.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “לונה – תליון אנרגטי ציפוי זהב”

מידע על החנות