תליון אנרגטי אישי ציפוי כסף

התליון האנרגטי האישי- השיטה הטבעית , הפתרון !!!- להפחתת ההשפעות של הקרינה האלקטרומגנטית עלינו, מטלפונים סלולרים ומחשבים – עלידי חיזוק המערכת החיסונית שלנו. צורתה ספירלה שטוחה ומכילה, מים אנרגטיים בשיטה מיוחדת של מרכוז וכינוס אנרגיה,שעל פי המלצות רבות של לקוחות ודוחות מדעיים עצמאיים,מחזקים את המערכת החיסונית, מגדילים את הוויטליות / החיוניות של המשתמש, מאיצים תהליכי ריפוי , ומספקים הקלה בכאב.

(חוות דעת לקוח 1)

220

קטגוריה:תגיות:

תיאור

תליון אנרגטי אישי -יש 3 סוגים- נחושת, מצופה כסף, מצופה זהב ( יש 2 גדלים: רגיל וקטן) מכילים, כמו כל וורטקס אנרג’ייזר (מכשיר הדגל שלנו שצורתו ספירלית לשימוש ביתי), מים אנרגטיים בשיטת מרכוז וכינוס אנרגיה, ופועלת כמו אנטנה קוסמית ומגבר שלוקח את האנרגיה שלה ישירות מהים האינסופי של אנרגיה קוונטית , (צורה מעודנת של אנרגיה אשר נמצאת סביבנו)

אנחנו בקליניקה לריפוי אנרגטי, משתמשים באופן אישי בצמידים ובתליון האנרגטיםכ- 20 שנה ומשרתים לקוחות רבים בטיפולים בריפוי בתדרים מרפאים, בהצלחה גדולה ורצינו לשתף אתכם בפרטים על המוצר המיוחד הזה שיעזור לכם בפתרון בעיות שונות. על פי המלצות רבות של לקוחות ודוחות מדעיים עצמאיים, המוצרים שלנו .

· מגדילים את הוויטליות / החיוניות של המשתמש, מאיצים תהליכי ריפוי, חיזוק מערכת החיסון, מספקים הקלה בכאב, מספקים הגנה מפני זיהום אלקטרומגנטי, כולל טלפון סלולארי וקרינת מחשב.מצאנו שההגנה משדות אלקטרומגנטיים וקרינה, אינו מעשי משום שהם נמצאים בכל מקום סביבנו וקשה מאוד לחסום לחלוטין. אימצנו את הגישה של חיזוק האנרגיה המועילה בתוכנו ובסביבתנו, כדי לנטרל את הקרינה המזיקה הזו.

התליון האנרגטי האישי היא ספירלה שטוחה ומכילה, כמו כל וורטקס אנרג’ייזר (מכשיר הדגל שלנו שצורתו ספירלית לשימוש ביתי), אנרגית מים בשיטת מרכוז וכינוס אנרגיה, ופועלת כמו אנטנה קוסמית ומגבר שלוקח את האנרגיה שלה ישירות מהים האינסופי של אנרגיה קוונטית , (צורה מעודנת של אנרגיה אשר נמצאת סביבנו). את התליון האנרגטי האישי קל לענוד כתליון, לשאת בכיס או בארנק ולהשתמש בכל מקום שאתה נמצא. ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש בתליון האנרגטי האישי להלן רק כמה דוגמאות:

הגנה אישית מפני זיהום אלקטרומגנטי

אפשר לשים בכל מקום על הגוף, לשים בכיס או בארנק, מגע ישיר עם העור אינו הכרחי. אפשרי לענוד אותו סביב הצוואר.

הגנה מטלפון נייד

פעל לפי ההנחיות הנ”ל, או אפשר להחליק את התליון האנרגטי האישי לתוך נרתיק מאחורי הטלפון הנייד. אתה יכול גם לצרף אותו לחלק האחורי של הטלפון באמצעות כרית דבק.

לשימושים אישיים נוספים

לקוחות רבים דיווחו כי כאשר הניחו את התליון האנרגטי האישי על אזורים נגועים בגוף, זה יעודד את תהליך הריפוי ומפחית כאב. אנשים עם כאבי גב ודלקת פרקים / שיגרון השתמשו בהצלחה בחבישת המקום בתחבושת כדי לשמור על התליון האנרגטי האישי . נסה למצוא את הדרך המתאימה לך ביותר. התליון האנרגטי האישי מונח על גרון בלילה נראה שהפחית כאבי גרון ונזלת. לחגור על המותניים, נמצא שהקל על הסימפטומים של טרום וסת.

אנרגיה מחייה למזון ולמים

הצבת התליון האנרגטי האישי ליד כל כוס / כלי מים יגרום למים לקבל את האנרגיה המחייה המיוחדת, כמעט באופן מיידי. אין צורך במגע ישיר עם המים, כי האנרגיה מועברת בדרך של רטט(תנודות אנרגיה). עם זאת, כדאי לעזוב את התליון האנרגטי האישי ליד כלי המים במשך 15 דקות לפני הצריכה כדי שלהטענה האנרגטית תהייה השפעה פיזית מורגשת כגון שיפור הטעם וריכוך המים.

תחסוך כסף!!! אין צורך לקנות מים מינרליים או מרכך מים חשמלי. המים המוטענים הרבה יותר טובים !!!

להטענת מזון באותו אופן. אפשר למקם את התליון האנרגטי האישי מתחת או ליד קערת הפירות במשך 15 דקות.

יש לנו עדויות מחנויות מעדנייה ויצרני מזון המאשר, כי אוכל מבושל וירקות מחזיקים מעמד זמן רב יותר ורעננים יותר כאשר הוטענו באנרגיה המיוחדת. חלקם דיווחו כי הטעם של יינות ובירות השתפר.התליון האנרגטי האישי הוא אביזר נייד אשר מספק הגנה אישית מפני קרינה אלקטרומגנטית. הוא מועיל במיוחד למשתמשי טלפונים ניידים, אבל יגן מפני כל סוג של זיהום אלקטרומגנטי שממלא את הסביבה שלנו, מפחית מתח אלקטרומגנטי וגיאופטי.

דיווחים על הטבות שונות של שימוש התליון האנרגטי האישי כוללות:

1. חיזוק בהתחברות , התקשרות, הארה ובהתעלות רוחנית.

2. הגברת הכוח הטלפתי והמדיומי.

3. עלייה בשכיחות אירועי התחברות ותקשור.

4. מחזק ומשפר יכולות תקשור

5. מחזק ומגביר חיוניות ואנרגיה פיזית.

6. מחזק רגשות של שמחה שלווה ואושר.

7. עוזר בחוויות והתנסות בחלומות Lucid Dreaming.

8. תקשורת עם ישויות רוחניות / אינטליגנציה גבוהה יותר / מדריכים רוחניים.

9. חיזוק בתפיסה על-חושית.

1 חוות דעת עבור תליון אנרגטי אישי ציפוי כסף

  1. רכיה בורד

    רכשתי את התליון האנרגטי האישי שלי ואת הוורטקס אנרג’ייזר נחושת לפני כ -8 חודשים ושניהם סיפקו לי יתרונות גדולים. לפני השימוש בתליון האישי חוויתי כאבי גוף על בסיס קבוע. חשתי כאב במיוחד בברך בכל יום. בתוך כמה ימים הראשונים של השימוש בתליון האנרגטי שלי היתה לי הקלה מיידית. הכאב שהיה בכל הגוף ובבירכיים, נעלם ואני שוב יכולה לרדת במדרגות בלי שהברכיים שלי כואבות. באשר לוורטקס אנרג’ייזר, אני שמתי את המים שלי ליד הוורטקס אנרג’ייזר ואני הרגשתי שטעם המים שונה. קשה להסביר אבל זה רך יותר. וירקות בסל שלי נשארים טריים יותר משבוע מהרגיל. אני ממליצה בחום לרכוש מוצרים אלה. אני לקוחה מרוצה מאד.
    אני אנסה לקבל תמונה של הנכד שלי עם התליון האנרגטי שלו ולפרסם המלצה גם ממנו.
    תודה רכיה

הוסף חוות דעת

מידע על החנות