וורטקס מוצרים אנרגטיים

וורטקס אנרג’ייזר- מחזיר חיים למים

רוצים לשתות מים אנרגטים? מים רכים וטעימים? מים מהברז שלא עברו סינון במסנן פחם או מים מבר מים חשמלי או אפילו מים מינרלים? – וורטקס אנרג’ייזר היחיד שמחזיר חיים למים – באופן טבעי ולאורך שנים רבות!!! אין צורך באחזקה של ציוד או בסחיבה של בקבוקי מים מהחנות!!!
מכיל מים אנרגטיים שנוצרו בתהליך מיוחד עלידי כינוס אדיר של אנרגייה מעביר ומטעין את תדרי האנרגייה שבתוכו לכל דבר שמכיל נוזלים כגון צינור כניסת מים ראשית לבית, בקבוקי מים, בעלי חיים ביתיים, צמחים, פרחים וכמובן אנחנו – בני אדם – שגופינו מכיל כ70% מים. יש לנו עדויות של הרבה לקוחות מכל העולם שמשתמשים ונהנים מהתוצאות.

(חוות דעת לקוח 1)

750

קטגוריה:תגיות:

תיאור

וורטקס אנג’ייזר – מוצר הדגל

וורטקס אנרג’ייזר משמש  לשיפור האיכות האנרגטית של מים. מגע ישיר עם מים אינו הכרחי מכיוון שהאנרגיה מועברת באמצעות  רטט. (תהודה).

שאלות ותשובות בהקשר לוורטקס אנרג’ייזר
ש: מה הן ההשפעות על מי ברז כאשר וורטקס מחובר לצינור כניסת מים?
ת: הם באמת מגוונים למדי. אנחנו כבר משתמשים אישית ומוכרים וורטקס משנת 1998 ויש לנו הרבה תגובות בחזרה. הדבר הכי ברור שנאמר הוא שינויים פיזיים למי ברז כפי שדווח על ידי רוב הלקוחות שלנו:
הבהירות של המים משופרת, מספר אנשים באמת יכולים לראות  גוון סגלגל כחול סביב המים, שהוא חלק מהאצלות הביו-מגנטיות המגיעות מהמים.
הטעם משתפר. המים יותר טעימים, רכים מאד.
הטעם והריח של כלור מופחתים בהרבה.
רחצה במים אנרגטיים משאיר עור גמיש ורך
המים כמעט אינם הופכים יותר להיות מעופשים ומסריחים
יתר על כן לקוחות שמו לב:
שאריות אבנית הפכו רכים ונעלמו בסופו של דבר
כמות של חומרי ניקוי מצטמצמת
  מזון ופרחים באגרטל נשארים טריים  זמן רב יותר
הצמחים גדלים טוב יותר ומפתחים מבנה שורש בריא

בעלי חיים באופן אינסטינקטיבי מעדיפים מים אנרגטיים

ש: למה מים אנרגטיים טובים בשבילי?
: שתיית מים באיכות טובה היא חיונית לשמירה על בריאות טובהד”ר פ 
Batmanghelidj מציין בספרו “קריאות רבות של הגוף למים , שרוב האנשים בימינו מיובשים כרונית. אנשים באופן כללי לא שותים מספיק מים. זה כשלעצמו יכול לגרום או לתרום למספר רב של מחלות ומכאובים.

 היתרון הראשון הוא שהמים האנרגטים הם הרבה יותר טעימים וטבעייםלכן אנשים יכולים לשתות יותר ללא בעיות. רוב התגובות הנפוצות שקיבלנו מהלקוחות הוא שמאז שהם משתמשים בוורטקס אנרג’ייזר הם למעשה נהנים שוב לשתות מיםלקוחות רבים דיווחו על שיפור במצבם הקייםבאיכות טובה יותר של שינהיותר אנרגיה, פחות אלרגיות למזון ,וכו ‘
מחקר שנערך במעבדה 
biofield בווינה הראה שיפור ניכר בתמונות כרית אצבע של  קירליאן של כמה חולים ששתו מים אנרגטיים.עלייה ברמה של פריקות אנרגטיות באזורי המסוף של כל ערוצי הדיקור הסיני, עם שיפור איכות ההקרנה.

בעיקרון, שתיית מי ברז חסרי חיים ורגילים יהיה כמו לרוקן את השדה הביו-אנרגי שלך, ואילו מים אנרגטיים יעזרו לחיזוק המערכת החיסונית והשדה הביו-אנרגי שלך, שמפחית רגישות  להשפעות חיצוניות, כגון מזהמים סביבתיים, קרינה אלקטרומגנטית, קווי מתח, זיהומים, וכו ‘.

1 חוות דעת עבור וורטקס אנרג’ייזר- מחזיר חיים למים

  1. רכיה בורד

    רכשתי את התליון האנרגטי האישי שלי ואת הוורטקס אנרג’ייזר נחושת לפני כ -8 חודשים ושניהם סיפקו לי יתרונות גדולים. לפני השימוש בתליון האישי חוויתי כאבי גוף על בסיס קבוע. חשתי כאב במיוחד בברך בכל יום. בתוך כמה ימים הראשונים של השימוש בתליון האנרגטי שלי היתה לי הקלה מיידית. הכאב שהיה בכל הגוף ובבירכיים, נעלם ואני שוב יכולה לרדת במדרגות בלי שהברכיים שלי כואבות. באשר לוורטקס אנרג’ייזר, אני שמתי את המים שלי ליד הוורטקס אנרג’ייזר ואני הרגשתי שטעם המים שונה. קשה להסביר אבל זה רך יותר. וירקות בסל שלי נשארים טריים יותר משבוע מהרגיל. אני ממליצה בחום לרכוש מוצרים אלה. אני לקוחה מרוצה מאד.
    אני אנסה לקבל תמונה של הנכד שלי עם התליון האנרגטי שלו ולפרסם המלצה גם ממנו. רכיה.

הוסף חוות דעת

מידע על החנות